Ohlédnutí za MSV 2017 v Brně. 17. 10. 2017

Ve dnech 9. - 13. 10. 2017 jsme reprezentovali naši firmu u příležitosti oslav 20 letého výročí firmy Portaflex s.r.o. na 59. Mezinárodním strojírenském veletrhu 2017 v Brně. Naše expozice byla zařazena do pavilonu A2, který byl součástí veletrhu Transport a Logistika.

Při letošní prezentaci jsme představili motoricky poháněný podvěsný dopravník s částečnou manuální sekcí pro svěšování a navěšování výrobků. Dále jsme také vystavovali naše výrobky z PVC a to lamelové shrnovací clony, posuvné clony a kyvná vrata. Více o těchto výrobcích na produktovém webu www.lamelove-clony.cz

Děkujeme ještě jednou všem zúčastněným za vytvoření skvělé atmosféry veletrhu. Všem partnerům, kteří nás na veletrhu navštívili a také všem potenciálním partnerům, kteří nás svými podněty inspirují ke zdokonalování světa podvěsných dopravníků. V neposlední řadě bychom rádi poděkovali všem, kteří se podíleli na realizaci tohoto veletrhu ve spolupráci s naší firmou Portaflex s.r.o..

Aleš Ďásek - jednatel společnosti Portaflex s.r.o.Aleš Ďásek- jednatel společnosti Portaflex s.r.o. zhodnotil MSV 2017 takto:

"Rovněž i letošní ročník výstavy Transport a logistika potvrdil, jak důležité je své obchodní partnery kontaktovat právě na takových fórech, jako jsou mezinárodní veletrhy. Většina návštěvníků byla na setkání pečlivě připravena a my jsme mohli společně s panem Otmarem Stockreiterem, jenž je obchodně technický ředitel rakouské centrály NIKO, reagovat na zcela konkrétní podněty našich hostů. Naši expozici v pondělí 9. 10. 2017 navštívil i ředitel výrobního závodu pan E. N. Kordakis. Věřím, že tak jak jeho, tak i ostatní obchodní partnery naše expozice zaujala a bude pojítkem budoucích vztahů. Přeji každému z návštěvníků, aby se mu jeho projekt podařil realizovat, právě i díky letošní návštěvě veletrhu."