Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom vás tímto pozvali na Mezinárodní strojírenský veletrh, který je nejvýznamnějším průmyslovým veletrhem ve střední Evropě, a který se bude konat od 10. 10. do 13. 10. 2023 na výstavišti v Brně. Tato prestižní událost představuje jedinečnou příležitost pro všechny zájemce o inovace v oblasti strojírenství, výrobních technologií i elektrotechnického průmyslu.

V rámci tohoto veletrhu budeme prezentovat naše kvalitní kování značky NIKO, které má na trhu svou dlouholetou tradici. Jedná se o kování pro podvěsné dráhy, vrata, dveře, kabelové vlečky a lehké jeřáby. NIKO kování se vyznačuje dlouhou životností, snadnou instalací i vysokou spolehlivostí v provozu. Jedná se o bezvadně fungující a téměř bezúdržbový systém.

Modulární podvěsný systém NIKO je ideální zejména pro využití v automobilovém, masném, lehkém i těžkém průmyslu, v lakovnách, kde umožňuje snadným způsobem přepravu výrobků.

Zajímavostí našeho stánku na veletrhu bude vzorová podvěsná dráha, na které si budete moci osobně vyzkoušet jedinečné vlastnosti i funkčnost komponentů NIKO.  

Rozsáhlé využití má kování NIKO také při řešení posuvných vrat. Kování je vhodné do interiéru i exteriéru, pro dveře i hangárová vrata, pro koňské boxy či slunolamy, nabízí možnost vybrat si ze šesti velikostí komponentů a kolejnic. I z tohoto systému uvidíte na našem stánku mnoho komponentů.

V případech zejména prostorového omezení (pracovní plochy, výšky) nabízí NIKO velmi efektivní řešení v podobě lehkých jeřábů mostových, otočných konzolových a sloupových.

A v neposlední řadě umí NIKO zajistit pohyblivý přívod médií a energií k manipulátorům, kladkostrojům, svařovacím a dalším zařízením. I kování pro kabelové vlečky skýtá širokou nabídku komponentů.


Srdečně vás zveme, abyste nás na veletrhu navštívili v pavilónu A2, ve stánku č. 33. Náš stánek vás jistě překvapí svou originální expozicí. Naši zkušení a odborní pracovníci se na vás velmi těší a jsou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy a poskytnou potřebné informace.

Tým kování.

Kde nás najdete: