O společnosti

Společnost Portaflex s.r.o. datuje svůj vznik k roku 1997. Po krátké době se stala největším výrobcem lamelových clon a kyvných vrat na českém trhu. V duchu úzké specializace vznikl také název společnosti „porta – brána, vrata + flex – označení jedné z hlavních vlastností výrobků“. Flexibilita se také stala jedním z hlavních pilířů přístupu k našim obchodním partnerům.

O stabilitě firmy hovoří již více než 18 let historie firmy, vlastní kancelářské, skladové a výrobní prostory.

Zabýváme se prodejem kování pro křídlové a posuvné brány CAIS včetně automatiky CAME. Prodejem komponentů NIKO, které jsou určeny pro vrata, podvěsné dráhy do lakoven a přepravu těžkých břemen, lehké jeřáby, konzolové jeřáby a kabelové vlečky, které se vyznačují vysokou životností a bezchybnou funkčností.

Naše společnost mimo jiné nabízí také:

Fasádní desky MAX EXTERIOR, které jsou vysoce kvalitním stavebním produktem, určeným pro dlouhodobé obložení vnějších stěn (fasády) a výplně balkonů. Mezi vynikající vlastnosti MAX desek patří např. vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům, vysoká mechanická pevnost (nelámou se), odolnost proti poškrábání, odolnost vůči mrazu i horku, snadná montáž, nevyžadují zvláštní péči, nekorodují a jsou trvanlivé atd.

LAMELOVÉ CLONY slouží k předělení hal. Využívají se v mnoha výrobních, skladových a distribučních prostorech. Nemusí se vždy jednat jen o doplněk vratového otvoru - umíme přehradit malý vstup pojezdového pásu stejně jako širokou jeřábovou dráhu. Lze je dodat ve variantě pevné, pojízdné nebo shrnovací. Zařízení výrazně omezí tepelné a tudíž i finanční ztráty, ochrání před hlukem i prachem. Stejný efekt přináší také další produkty společnosti, a to KYVNÁ VRATA z průhledného měkkého plastu a RYCHLONAVÍJECÍ VRATA.

 

Společnost Portaflex s.r.o. je „bránou otevřenou“ širokému spektru zákazníků – od drobných spotřebitelů, přes stavební společnosti po velké firmy či obchodní řetezce. O naší „portaflexibilitě“ nejlépe hovoří spokojenost mnoha opakovaně se vracejících obchodních partnerů.

Certifikát platební morálky Portaflex s.r.o.